GOSA Provinciale. Herfstontmoeting.

Ontmoetingsmoment voor GOSA-leden Oost en Westvlaanderen. In de voormiddag spreker "Straffen op mensenmaat" door topadvokaat Walter Van Steenbrugge. Middagmaal In de namiddag : optreden van zanger en liedjesschrijver Bart Herman.

Locatie

Oudenaarde 9700 Doorn 1 Salons Mantovani

Programma :
9u00 : Onthaal met koffie, thee of fruitsap en gebak.
9u45 : Welkom door onze Provinciale GOSA Voorzitter
10u00 : voordracht :."Straffen op mensenmaat" door topadvokaat Walter Van Steenbrugge
11u30 : Aperitief met 2 koude hapjes.
12u00 : Middagmaal .
14u30 : optreden van zanger en liedjesschrijver Bart Herman
16u30 : Slotwoord.

Praktisch

Doelgroep
Senioren
Voor wie?
Iedereen
Prijs
46.00

46,00 € per persoon

Inschrijven

Gelieve in te schrijven bij uw Gewestelijke GOSA verantwoordelijke
.Gewest Aalst : Eddy De Backer eddy.de.backer@scarlet.be Tel. 0499/163669 Gewest Deinze: Eric De Vogelaere eric.de.vogelaere@skynet.be Tel. 09/2827775 Gewest Dendermonde : Norbert Janssens norbert.janssens@scarlet.be Tel. 09/3675806
Gewest Eeklo-Zelzate : Georges De Roo georgesderoo@skynet.be Tel. 0495/299554
Gewest Gent : Laurent Lippens laurent.lippens@gezinsbond-ovl.be Tel. 09/3575564
Gewest Oudenaarde : Paul Van Schoorisse paul.vanschoorisse@skynet.be Tel. 055/499157
Gewest Waasland : Annie Brijs annie.brijs@telenet.be Tel. 03/7741909
Gewest Zomergem : Hendrik Raes raes.hendrik@gmail.com Tel. 09/3726046

Heeft u nog vragen? Contacteer ons.

Deelnemen

Zin om te helpen?

Sofie vertelt over de vrijwilligers van de Gezinsbond. Over hun talenten, hun activiteiten, hun plezier en hun gedrevenheid.